menu

language اکران 11 تا 14 اثر از فیلم های جشنواره فجر در قزوین

11 تا 14 فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینما مهتاب قزوین اکران می شود
مدیر اجرایی سی و هفتمین جشنواره فجر در استان قزوین گفت: مقررشده است ۱۱ تا ۱۴ فیلم این جشنواره برای علاقه‌مندان در قزوین اکران شود البته اینکه چه فیلم‌هایی را اکران کنیم مشخص نیست و منتظر نظر تهران هستیم و با توجه به سابقه سال‌های گذشته احتمالاً تا اواسط این هفته نام فیلم‌ها مشخص خواهد شد.

امیر ملاحسنی مدیر اجرایی سی‌و‌هفتمین جشنواره فجر در استان قزوین در گفتگو با ایسنا منطقه قزوین، گفت: فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن در سینما مهتاب قزوین به نمایش درمی‌آید؛ البته به دلیل مصادف شدن با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور 19 و 20 بهمن‌ماه جشنواره تعطیل است.

ملاحسنی عنوان کرد: مقرر شده است ۱۱ تا ۱۴ فیلم این جشنواره برای علاقه‌مندان در قزوین اکران شود.

این مسئول گفت: قیمت بلیت ها ۱۰ هزار تومان خواهد بود و در صورت خرید پک جشنواره برای هر فیلم بلیت ۸ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فجر به‌صورت اینترنتی از طریق سایت قزوین تیکت صورت خواهد گرفت البته برای آن دسته از عزیزانی که نمی‌توانند به‌صورت اینترنتی بلیت تهیه کنند مراکزی را برای تهیه بلیت متعاقباً اعلام خواهیم کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای هر فیلم در قزوین سه سانس اکران در نظر گرفته‌شده البته این موضوع بستگی به جدول تعداد فیلم‌ها دارد.

ملاحسنی با اشاره به کیفیت فیلم‌های جشنواره تصریح کرد: سال گذشته فیلم‌هایی که در قزوین اکران شد برخی تجربه هنری بود که همه نمی‌پسندیدند اما امسال فیلم‌های در نظر گرفته شده برای استان‌ها در یک سطح است و جذابیت خاص خود را دارد.

این مسئول در پایان در پاسخ به این سؤال که چه فیلم‌هایی در استان قزوین به نمایش درخواهد آمد اظهار کرد: اینکه چه فیلم‌هایی را اکران کنیم مشخص نیست و منتظر نظر تهران هستیم و با توجه به سابقه سال‌های گذشته احتمالاً تا اواسط این هفته نام فیلم‌ها مشخص خواهد شد.

منبع: ایسنا


comment دیدگاه ها