menu

language اطلاعیه قزوین تیکت در خصوص جشنواره فیلم فجر

فروش بلیت فیلم های سی و هشتمین جشنواره فجر قزوین آغاز شد.
به گزارش قزوین تیکت، فیلم های قزوین در سانس های 16:30، 19 و 21:30 در هر دو سالن سینما مهتاب قزوین از تاریخ 15 تا 21 بهمن ماه ارائه می گردد.

برای علاقه مندان سینما، سه پکیج شامل 7 فیلم با 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است، بسته سودای 1 هر روز ساعت 16:30، بسته سودای 2 هر روز ساعت 19 و بسته سودای 3 هر روز ساعت 21:30 اکران می شود، گفتنی است با توجه به محدودیت زمان برگزاری، تنها 7 فیلم در پکیج گنجانده شده و علاقه مندان می توانند فیلم های خارج از پک را به صورت جداگانه تهیه نمایید.

بلیت های سی و هشتمین جشنواره فجر استان قزوین بدون افزایش قیمت نسبت به دوره قبل ارائه می گردد، گفتنی است قیمت هر بلیت 10 هزار تومان می باشد، که در صورت دریافت پک 7 عددی فیلم، این عدد به 8 هزارتومان کاهش خواهد یافت . قیمت هر پک 56 هزارتومان می باشد و خرید پک جشنواره تنها تا ساعت 20:00 روز دوشنبه 14 بهمن امکان پذیر خواهد بود. تکمیل ظرفیت صندلی های آزاد شده از ساعت 22 همان روز آغاز می گردد.

با توجه به سیاست های دبیرخانه جشنواره فجر بلیت های ارائه شده در شهرستان ها، حاوی کد آرا مردمی نمی باشد و امکان رای دهی برای نظرسنجی آرای مردمی و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، تنها برای مخاطبان تهران وجود دارد.

نکته مهم: ستاد اجرایی جشنواره نهایت تلاش خود را جهت اکران فیلم در ساعت مقرر به کار می بندد ولی با عنایت به شرایط ویژه جشنواره، در صورت نرسیدن فیلم (به هر دلیلی)، فیلم دیگری جایگزین خواهد شد!

در صورت جابجایی در برنامه اکران یا نمایش فیلم از سوی دبیرخانه جشنواره تغییرات در سایت و کانال اطلاع رسانی قزوین تیکت اعلام خواهد شد. بدیهی است قزوین تیکت تابع مقررات اعلامی دبیرخانه جشنواره بوده و مسئولیتی در قبال تغییرات ایجادشده در برنامه اکران ندارد. بازگشت هزینه بلیت خریداری شده تنها برای سانس هایی خواهد بود که به هر دلیل تعطیل گردند و در صورت تغییر عنوان فیلم مسئولیتی متوجه قزوین تیکت نخواهد بود.


comment دیدگاه ها